Navigation

 

İlk Seksimi Teyze Kızıyla Yaptım.

Merhaba seks hikaye okumayı seven beyefendiler ve hanımefendiler. Benim ismim Ahmet, Şuan 25 yaşındayım ama anlatacağım hikayeyi yaşadığımda yaşım 19-20 idi. Birbirinden çılgın kadınla birlikte oldum ve unutulmaz anlar yaşadım. Bu yaşadığım anılarıda siz değerli okurlar ile paylaşmaya karar verdim.

Öncelikle isterseniz size biraz teyze kızımdan bahsedeyim. Benim babamla teyze kızımın arasında biraz yaş farkı var yani babaannemlerin kız çocuğu Anal Seks Hikayeleri olmadığı için uzun süre uğraşmışlar ve en sonunda teyze kızım dünyaya gelmiş. teyze kızım henüz 30 yaşında başından bir evlilik geçti ama mutlu olamadığı için ayrıldı şimdi köyde tek başına yaşıyor bahçe işlerini falan çok sevdiği için dedemlerin evinde bu işlerle uğraşıyor. Ben de her yaz gerek babamlar ile gerekse tek başıma teyze kızımın yanına giderim bir süre orada kalırım gerçekten güzel bir evi var tam temiz hava bağ bahçe derken güzel zaman geçirdiğini düşünüyorum. Lise son sınıfta benim için gerçekten çok gergin geçti bugün sonuç itibarıyla üniversite sınavına girdim Anal Seks Hikayesi hazırlık falan derken hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadım. Yaz tatili geldiğinde ise annemler bu yıl bir takım işler yüzünden köye gidemedi ben de babamdan izin alıp tek başıma teyze kızımın yanına gitmeye karar verdim. Telefonda teyze kızıyla bu düşüncemi paylaşınca o da çok mutlu oldu açıkçası çok sevindiğini artık kendisinin de sıkıldığını söyledi. Bu arada köy falan deyince öyle taş ve köyleri gelmesin aklınıza İstanbul’un bir köyünde yaşıyor teyze kızım yani gayet deniz manzaralı lüks bir köy burası. Şimdi tam olarak detay vermiyorum çünkü her şeyi anlatırsam benim kim olduğum ortaya çıkar Kızlık Bozma Hikayeleri belki kim bilir teyze kızım da bu hikayeleri okuyordur ve bana çok kızar. Her neyse 18 yaşını doldurduğu için hem annem de hem babam da araba vardı babam da arabayı bana verdi kendisi annemin arabasını kullanmaya başladı. Ben de eşyalarımı hazırladıktan sonra evden akşam saatlerinde çıktım ve yaklaşırken de teyze kızımı arayarak bir şeyler isteyip istemediğini sordu. teyze kızım bana sipariş listesini whatsapp üzerinden atacağını ve biraz da para göndereceğim söyleyince bayağı şaşırdım aslında çünkü daha önce hiç benden böyle şeyler istemişti. Telefonu kapattıktan sonra yolda bir çay bahçesinde durdum teyze kızımdan gelecek olan mesajı beklemeye Kızlık Bozma Seks Hikayeleri başladım çünkü alacağım şeyleri marketten almam gerekiyordu köyde de market yoktu.

Her neyse liste geldiğinde şaşkınlığım iki katına çıktı çünkü teyze kızım bayağı alkol stoku falan yapmayı düşünüyorduk sanırım. Onun gönderdiği listeyi tamamladıktan sonra yeniden yola koyuldum ve yaklaşık 20 dakika Bakire Hikayeleri sonra da teyze kızımın evinin önüne geldim. Evin önüne geldiğinde baktım teyze kızım bahçede mangal yakmış beni bekliyordu güzel de bir sofra hazırlamıştı. Bu arada ailenin tek erkek çocuğu olduğum için bana ilgi alaka hep bir başkadır teyze kızım da beni çok sever aslında ben de onu çok severim. Neyse eve geldikten sonra bahçede masa hazırladığını gördüm ve hemen üzerimi değişip elimi yıkayıp geleceğimi söyledim. teyze kızım tam erkek gibidir elinden her iş gelir ama bir o kadar da seksi ve dişi bir kadındır gerçekten 30 yaşında olmasına rağmen vücudu teyze kızı taş gibi desem yalan olmaz. Odama geçip üzerimi değiştim elimi yüzümü yıkadım sonrasında da teyze kızınla yemek yemek için bahçeye onun yanına geldim. Tam anlamıyla çilingir sofrası kurmuştu bende gelirken rakıyı almıştım zaten. Neyse masaya geçtik bir yandan yemek yiyor bir yandan havadan sudan sohbet ediyorduk teyze kızım bana sınavın nasıl geçtiğini falan soruyordu. Çok iyi geçtiğini ve kesinlikle bu sene istediğim yere gideceğimi söyledim. Gerçekten İş Yeri Seks Hikayesi teyze kızımın yanına geldiğim için üzerime bir rahatlama gelmişti sonuçta şehir hayatı sınav stresi derken bir hayli bunaldığım bir dönem geçirmiştim. Bir de aile baskısı tabii ki teyze kızımın yanındaki gibi değildi onun yanında çok daha rahattım. teyze kızıyla sohbet etmeye devam ederken tabii ki konu kızlara gelmeden edemedi.

Dediğim gibi aramız çok iyi olduğu için onunla her şeyimi paylaşırdım sevgilim olduğunda falan hemen haberi olurdu ve o da bana var mı birisi diye sordu. Olmadığını söyleyince de şaşırdı senin gibi yakışıklı Bakire Seks Hikayeleri bir çocuğu nasıl boş bırakıyorlar anlamıyorum deyip güldü. “teyze kızı o kadar da yakışıklı değilim yapma ama” falan diyerek ben de teyze kızıma takıldım. teyze kızımdan hiç beklemediğim şeyler duymaya başlamıştım. Hem çok yakışıklı hem de çok seksi olduğumu söyleyince gerçekten büyük şaşkınlık yaşadım. Ne diyeceğimi hiç bilmiyordum ona nasıl davranacağımın da o anda hiç farkında değildim gerçekten. Tabii bu arada alkol de şişede durduğu gibi durmuyordu ikimiz de peş peşe kadehleri yuvarlıyorduk. teyze kızım gerçekten iyi rakı içerdi daha önce de böyle aile ortamında oturmuş olduğumuz kalkmışlığımız olmuştu ama bu kadar da iyi olduğunu ben de bilmiyordum. 70’lik rakı yarıya geçmişti ikinizin de kafası çakır olmuştu hatta ben teyze kızımdan daha sarhoş olmuştum diyebilirim. Masa geniş bir masaydı ve bir tarafında bank gibi bir şey vardı. teyze kızım o bankta İş Yeri Seks Hikayeleri otururken beni de yanına çağırdı “gel orada sandalyede rahat edemezsin burası daha rahat” dedi. Açıkçası yanına gidip otururken aklından seks gibi bir düşünce asla geçmiyordu sonuç itibarıyla o benim teyze kızım ve ona yan gözle bakmayı ben asla kabul edemezdim. Ama ne olduysa işte ben teyze kızımın yanına oturduktan sonra oldu. teyze kızım ikimize de bir arkadaş daha içki doldurduktan sonra ben içkimi yudumlarken bir anda elini benim penisime attı. O anda ağzımdaki rakıyı dışarıya püskürttüm gerçekten büyük şok olmuştum. “Neden şaşırıyorsun ki sen daha önce hiç kimseyle Lezbiyen Seks Hikayeleri birlikte olmadım ben de sana bunu vereceğim şimdi” dedi. teyze kızı saçmalama bu çok yanlış bir şey şu anda sarhoşsun falan diyordum ama boşuna yani teyze kızımın gözü dönmüştü bir kere.

Ben hala kendimi çekmeye ve teyze kızıı durdurmaya çalışıyordum ama onun durmaya hiç niyeti yoktu. Sonuçta ben de genç bir Baldız Seks Hikayeleri erkektim ve falan bana dokundukça ben tahrik olmaya devam ediyordum artık ne yapacağımı şaşırmıştım gerçekten. Sonunda tabii ki yelkenleri suya indirdim daha fazla dayanacak gücüm kalmadı ve teyze kızımın rahat okşanmasına izin verdi. Benim de durumu kabullendiği mi görünce hemen fermuarımı açtı ve penisimi dışarı çıkardı. Bir yandan bahçede olduğumuz için biraz tedirgindim bir yandan da bahçe duvarlarının yüksek olduğunu çevreden bizi kimsenin göremeyeceğini çok iyi biliyordum. teyze kızı biraz daha eliyle penisimi okşadıktan sonra beni kaldırdı ve salona götürdü. Arkasında gerçekten ona itaat ederek sanki karşımda dominant bir kadın varmış gibi komutlarını uygulamaya devam ediyordum. Salona geldikten sonra beni oturtmadan önce pantolonumu çıkardı külotumu da aşağıya indirdikten sonra oturttu. Biraz da Grup Seks Hikayeleri daha önce hiç seks yapmamış olmaktan dolayı şaşkın ve tedirgindim yani ne yapacağımı hiç bilmiyordum o yüzden kontrolü ona bırakmaktan başka çarem yoktu. Ben de tam olarak öyle yaptım kendimi teyze kızıa bıraktım ve artık tamamen teslim oldum. teyze kızı hemen oracıkta penisimi ağzına almaya sakso çekmeye başladı. Onunla uzun zamandan beri yarak hasreti çektiğini o anda anlamıştım o kadar iştahlı bir şekilde yalıyordu ki zevkten uçuyordum adeta. Dudaklarının arasında sanki bir dondurmaya da lolipop varmış gibi muamele yapıyordu penisime beni kendinden geçiriyor ayaklarımı yerden kesiyordu.

teyze kızı tabii ki bu kadar profesyonel bir muamele yapınca bana da başka bir şey kalmadı ve çok geçmeden bir anda nasıl olduğunu bile fark etmeden patlayıverdim teyze kızımın ağzına. Büyük bir şok ve utanç karışımı içerisinde ne yapacağımı bilemez haldeydim o anda. Tamamen boşaldıktan sonra teyze kızı bir peçete ve ıslak mendil getirerek hem kendini hem beni temizledi. Orada bitti sanıyordum ama bitmemiş, teyze kızı ondan sonrasında yeniden sikimi ağzına almaya ve yeniden kaldırmaya başladı. Kısa süre içerisinde zaten yeniden demir gibi olmuştu benimki. Tamamen penisimi diktikten sonra bu sefer kendisi koltuğa geçti ve soyundu. İlk kez teyze kızıı çıplak görüyorum tabii ki daha önce bikinili falan gördüm ama bu kadar net olarak ilk kez ona bakıyordum. Şimdi sıra sende dedikten sonra koltuğa uzandı. Şimdi Doktor Seks Hikayeleri sıra bendeydi ve teyze kızımın o tertemiz pamuk gibi ama karşımda duruyordu. Hemen onun istediğini yaptım dudaklarımı amına dayadım deliler gibi yalamaya başladım adeta dilimle teyze kızımın amını sikiyordum. O kadar güzel iniyordu ki kendini kaybetmemek elde değildi gerçekten daha fazlasını istiyordum o inledikçe daha derine sokuyordum dilimi. Çok geçmeden önce teyze kızımın amını zevk suları akmaya başladı hepsini gerçekten büyük bir zevkle yaladım ilk kez böyle bir şey yaptığım için tadı bana çok başka ve özel gelmişti. “Durma devam et diye inlemeye devam et” diyordu teyze kızı ben de onun dediğini yaptım bir süre daha yaladıktan sonra artık hazır olduğunu ve içine girmem gerektiğini söyledi. Ben de öyle yaptım bacaklarının arasına girip bacaklarını omuzuma kaldırdım bunu daha önce bir porno film de görmüştüm. Ama dediğim gibi ben hala bu konularda acemiydim o yüzden içine girmekte biraz zorlanınca teyze kızı bana yardımcı oldu. Belinin altına bir yastık koyarak vajinasını benim için daha görünür ve daha kolay erişilebilir bir hale getirdi. Onun sağladığı bu kolaylıktan sonra da yavaş yavaş Mobil Seks Hikayeleri içine girdim. Ama teyze kızı bu kadar yavaş olmaktan mutlu değildi bana daha hızlı aslanım daha sert sik beni diye yalvarıyordu.

Tabii ki bu kadar istekli bir kadına benim de karşı koyma mümkün değildi ben de onun söylediğini yaptım. Yani artık teyze kızımın içinde çok daha sert bir şekilde git gel yapıyordum. İkimizde halimizden son derece memnunduk ve gerçekten biraz önce boş aldığımız için ikimiz de hala da yana biliyorduk. Ama gece daha çok uzundu ve ikimiz de sabaha kadar beraber olmaya razıydık. O yüzden Dul Seks Hikayeleri biraz daha hızlandı ve daha sert hiç gel yapmaya başladım birkaç dakikada bu tempoda devam ettikten sonra bir anda boşaldım. teyze kızımın içine boşalmıştım ama onun için sorun olmadığını farkındaydım o yüzden ikimiz de bozuntuya vermedik ve kalkıp duşa gittik. Tamamen temizlendikten sonra ise geri döndüm. teyze kızı hala banyodaydı, biraz sonra da bana seslendi. Kafam zaten güzeldi biraz da zevkten sarhoş olmuştum sendeleyerek teyze kızımın sesine doğru gittim. Oraya vardığımda çırılçıplak yatakta beni beklediğini gördüm gerçekten gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. Belli ki teyze kızı hala doymamıştı biraz daha istiyordu ben de onu kıracak değildim tabii ki yeğeni olarak. Azgınlıktan gözüm dönmüş bir şekilde teyze kızımın üstüne atladım bu defa amından değil göğüslerinden başladım. Ben yaladıkça teyze kızı kıvranıyordu biraz sonra aşağıya indim ama falan bu defa beni durdurdu. Sonra da önümde Erotik Seks Hikayeleri domaltarak arka deliğini yalamamı söyledi. Başkası olsa sanıyorum ki kesinlikle bu isteğini yerine getirmez de midem bulanıyordu ama teyze kızımın ne kadar temiz olduğunu biliyordum aynı zamanda duştan da daha yeni çıkmıştı. Ben de söylediklerini harfiyen yerine getirdim hiç itiraz etmedim.

 

İlan No: 87764e735671da51

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....