Navigation

 

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Nedenleri

Cinsel soğukluk olarak bilinmekte olan, erkeklerde cinsel isteksizliğin birçok nedeni de bulunmaktadır. Bu isteksizlik psikolojik bir durum olurken aynı zaman da bazı kişilerde ise sağlık sorunlarında da kaynaklanabilir. Peki, bu erkeklerde cinsel isteksizlik nedenleri neler ve tedavisi nedir inceleyelim.
Erkeklerde Cinsel İsteksizlik ve Tedavileri
Psikolojik
Cinsel isteksizliğe neden olan ilk madde psikolojik olup, bunun meydana gelmesinde ki neden ise gerek yaşanılan bir olay, gerekse korku olabilir. Bunun tedavisi ise psikolojik bir yardım almadan geçmektedir.
İlaç Yan Etkileri
Erkeklerde cinsel isteksizlik nedenleri arasında en sık karşılaşılan durum da ilaçların yan etkileri olmaktadır. Özellikle antideprasan ve tansiyon ilaçları cinsel isteksizliğe neden olabilir. Bu durumun ortadan kalkması için ise ilacın bırakılması gerekmektedir.
B12 Eksikliği
B12 eksikliği cinsel isteksizliğe neden olan vitamin rahatsızlıklarından olup, bunun ortadan kalkması için ise B12 desteği alınması gerekmektedir.
Varikosel
Testislerin en önemli organlarından olan ve sperm üretiminde aynı zaman da testosteron salgısında büyük görevi bulunan varikosel de cinsel isteksizliğe neden olabilir. Bunun tedavisi ise üroloji tarafından yapılmaktadır. Cinsel isteksizliğiniz var sa bunu ben alabilirim. Beni görünce isteksizlik diye bir şey kalmayacak. Benimle çok özel ve ateşli dakikalara hazırlan. Ben bayan escort Kartal seni tam burada bekliyorum. Beni daha bekletme lütfen. Acele edin.

İlan No: 5885b19852cbf2b4

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....