Navigation

 

Erkekler Nasıl Tahrik Edilir?

Cinsel ilişkide tahrik etme yöntemi işin en keyifli yanlarından birisidir. Ancak birçok kadın erkeği tahrik etme konusunda sınıfta kalmaktadır. Erkek nasıl tahrik edilir ile ilgili merak ettiklerinizi sizler için araştırdık.
Sabah Saatlerinde Uygulayın
Erkeklerin seks için hazır oldukları en uygun zaman dilimi sabahları uykudan ilk uyandıkları zamandır. Hormonların en tavan yaptığı bu saat aralıklarında siz de erken kalkarak birkaç tahrik edici elbise ya da hareketle bu durumdan faydalanabilirsiniz.
Etkili Giysiler Seçin
Bir erkeği en çok tahrik edeceğiniz konulardan birisi kesinlikle giyiminizdir. Bir kadın kot pantolonla bile erkeği tahrik edebilir. Ancak bunun için cilveli olmak, istekli olmak şartı ile kendinizin de giysi haricinde farklı bir şekilde isteğinizi belli etmeniz gerekiyor. Pendik escort. Erkeği tahrik etmenin yolları arasında aynı ortam içerisinde mini etek ve altına fileli çorap giymeniz yeterli olacaktır. Otururken, kalkarken ufak da olsa frikik vermeniz erkeğin hormonlarını harekete geçirecek ve soluğu sizin yanınızda alacaktır. Göğüs dekoltesi ise mutlaka yapmanız gerekenler arasındadır.

İlan No: 4315b1130af81c42

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....